RESTART na Bali

Proč zrovna Bali? Protože je dostatečně daleko, má ideální klimatické podmínky a všechno tu funguje úplně jinak, než jste zvyklí. Mám však na mysli tu méně turistickou a mnohem klidnější severovýchodní část ostrova. Zrovna tady se momentálně nacházím a začínám svůj 4. týden pobytu. Jsem tu již potřetí a opět se mi potvrdilo, že čím déle je člověk mimo standardní podmínky a každodenní rutinu, tím lépe dokáže sám se sebou pracovat a využít tak svůj vnitřní potenciál k utřídění myšlenek, vizí a životních cílů.

Nové prostředí dokáže urychlit a zároveň usnadnit uskutečnění zásadních životních změnBali Vás donutí zpomalit; rychlost se tu nevyplácí, v dopravě ani při jakékoliv fyzické činnosti. V prvním případě se budete zbytečně nervovat a každou chvíli prudce brzdit a v tom druhém se propotíte již po pár minutách tak, že si budete muset jít pro nové tričko :-)

Na Bali si pročistíte hlavu a uvolníte tak prostor pro Váš nový životní plán:

  • První týden se Vám pravděpodobně budou hlavou honit myšlenky typu "Zařídil jsem, co jsem měl?", "Snad to tam beze mě zvládnou", "Jak to tady bez té práce vydržím?". (Kdosi kdysi řekl: "Nenahraditelných jsou plné hřbitovy.")
  • Druhý týden zpomalíte, začnete relaxovat, dopřejete si ranní jógu či masáž, vytvoříte si nové rituály a pozvolna otevřete mysl pro nové podněty. Jste tedy připraveni na zvědomění toho, co ve své hlavě nosíte, co opravdu chcete, co si přejete
  • Třetí týden máte konečně chuť a dostatek energie na důkladné utřídění myšlenek, životních hodnot a priorit. Dáte tak vzniknout novému životnímu příběhu, který píšete jen a jen Vy a nikdo jiný. Domů tedy odjedete s jasným plánem.
  • Pokud si dopřejete i týden čtvrtý, ukotvíte tak svou vizi mnohem hlouběji.

 

Sama mám zkušenost s radikální životní změnou, kdy jsem díky novému prostředí a důslednému utřídění myšlenek (s využitím kreativních metod) přišla na nové souvislosti a životní i pracovní možnosti, které se staly součástí mé nové reality ;-) 

Ráda se stanu osobním průvodcem na Vaší nové životní cestě. Napište si o individuální nabídku na míru.

Záleží jen na Vás, co jste ochotni podstoupit a jakou cenu zaplatit za svůj nový život…

 

Kdo je online

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen